ספרדי כפול 

שוק הנדל"ן הספרדי מתעורר ועדיין, במחיר של דירה בפתח תקווה ניתן לרכוש בניין מגורים במדריד


על רקע הצמיחה הגבוהה באירופה והשיפור המרשים בכלכלה הספרדית, בג'נסיס רואים בשוק הספרדי הזדמנות השקעה דומה למה שראינו בגרמניה וארה"ב לפני מספר שנים לאחר המשבר של 2009. 
שוק הנדל"ן הספרדי הגיע לפני שנתיים לשפל ומאז הוא מתאושש בקצב מהיר.
בספרד ניתן להשיג מימון אטרקטיבי של 50% על רכישת נסים כאשר במקביל, היורו הנמוך הוריד עבור ישראלים את מחיר הנכסים ויצר הזדמנות נוספת במקביל לצפי לעליית ערך עתידית.

נמשכת מגמת ההתחזקות בכלכלה הספרדית
- ספרד עברה למצב של צמיחה לאחר מיתון ממושך ועמוק, צמיחה אשר נמשכת בשנתיים האחרונות בקצב של כ 3% לשנה ונחשבת לגבוהה במדינות אירופה.
שיפור משמעותי בשיעור האבטלה , לצד תנאי מימון נוחים, תומכים עליית בביקושים במגזר הפרטי דבר אשר יתרום בהמשך צמיחה כללית במשק.
העדר עתודות בניה במדריד
ציפיות לעליות מחירים בענף הנדל"ן לאחר ירידה דרסטית של למעלה מ 40% מאז 2008, תחזיות אנליסטים מצביעות על עלייה צפויה בשיעור של כ 20% עד 2020.
גידול משמעותי בהשקעות מצד קרנות נדל"ן זרות ממשיך לתרום לעלייה במחירי הנכסים, היוו ב 215 כ 18% מהשקות הנדלן במדינה באמצעות קרנות SOCIMI.
תנאים פיננסים נוחים:        ריביות מימון נמוכות – Euribor ברמות שפל
                                                 הון עצמי נדרש נמוך
                                                 שער יורו נמוך
תיירות - צפי לגידול בתיירות אשר גם כך ברמות שיא. ענף התיירות רושם שיאים חדשים בעיקר במדריד, ברצלונה וערי חוף וצפוי עוד להמשיך ולצבור תאוצה אל מעל ל 70 מיליון מבקרים בין היתר בצל החשש מהמצב הביטחוני בבירות אירופה והזעזועים הפוליטיים בטורקיה.
 
ג'נסיס השקעות מתמחה באיתור נכסים איכותיים במחירים הנמוכים ממחיר השוק ובעלי פוטנציאל השבחה משמעותי, בין היתר נכסים מחברות במצוקה וכן נכסים מעוקלים מבנקים מקומיים.
אנו מציעים רכישה קבוצתית של נכסים מניבים ובנייני מגורים להשבחה במדריד לתקופת מינימום של 2.5 שנים שלאחריה מימוש הנכס וחלוקת הרווחים בפרויקט.
המסלול כולל מימון בנקאי זול יחסית של מחצית מעלות רכישת הנכס. ההצטרפות הינה באמצעות מודל של PPL profit participate loan  המאושר ע"י רשויות המס בספרד. מדובר בהלוואה משתתפת ברווחים, מודל השקעה המזכיר אג"ח להמרה. המשקיעים זכאים לריבית שנתית + אחוזי השתתפות ברווח  ממימוש הפרויקט. המטרה שלנו היא לרכוש, להשביח ולמכור את הנכסים ברווח.

נדגיש כי השקעה בנדל"ן  ובדגש על נדל"ן בחו"ל מחייבת ראייה מערכתית ומקצועית, לפיכך חשוב ביותר ליווי משפטי ומנוסה של עו"ד ספרדי, ביצוע בדיקות נאותות מקיפה Due Diligence על הנכס, המוכר והשוכר, קבלת חוות דעת מקצועית בעניין מיסוי.
כנדבך נוסף בביטחון ובשקיפות למשקיע, פעילות ג'נסיס בספרד מלווה על ידי נאמן חיצוני איי.בי.איי חברה לנאמנויות המלווים את העסקה משלב גיוס הכספים, רכישת הנכס, תשלומי שכירות ועד למכירת הנכס וחלוקת הרווחים.


 להצטרפות לסקירות ועדכונים מבית גנסיסבניית אתרים 2all